Сб, 23.02.2019, 07:42
Приветствую Вас Гість
Главная | Регистрация | Вход
Сайт "під каву"

Головна » Статті » Мои статьи

Чого хоче жінка...?

Так в чому ж виражається цей триклятий статус, завдяки якому одному з нас кожна зустрічна будує очки, а інший немов зливається з ландшафтом і залишається для жінок непоміченим? Гроші і влада, скажеш ти, і не помилишся. Але не лише це - існують ще властивості характеру, що дозволяють судити про те, що даний індивідуум здатний стати хорошим батьком і надійним захисником. І це теж свідоцтва статусу, анітрохи не менш значимі, чим золотий ланцюг, джип "Чероки" або мандат депутата Верховної ради. Якщо тебе зачіпає за живе той факт, що жінки настільки утилітарно личать до вибору партнера, не зневіряйся. Багато з "статусних" якостей у тебе вже є, інші цілком можна розвинути. А головне, треба навчитися їх вигідно демонструвати - і ти побачиш, як зросте твій природний сексапіл. Ти сам будеш відповіддю на питання "чого хочуть жінки"!

Амбіції.

Амбіції - щонайпотужніший приворотний засіб. І не тому, що вони демонструють твій нинішній статус, а тому, що вони свідчать про твої майбутні завоювання. Навіть якщо зараз твої доходи значні, але ти не демонструєш прагнення підніматися все вище, твоя привабливість в очах жінки почне бліднути. І все тому, що для неї важливі не просто твої досягнення, а той невловимий аромат успіху, який оточує по-справжньому цілеспрямовану людину. Опитування показують, що більшість жінок хочуть побачити на перших місця в списку чоловічих достоїнств працьовитість і амбіції. У первісні часи наполегливий чоловік обов'язково приносив з полювання лося, щоб нагодувати сім'ю, а потім працював над грізним списом з рогів цього самого лося, щоб в разі чого захистити сім'ю від ворогів. Отже всіляко демонструвати свої кар'єрні та інші прагнення - означає подавати правильні сигнали. Навіть якщо ти задоволений своїм службовим положенням, продовжуй цікавитися новими можливостями і прагни відкривати нові горизонти для своєї діяльності. Це, безумовно, підвищить твої акції в очах жінок, що оточують тебе.

Життєрадісність.

Прагнучи, згідно попередній рекомендації, через тернії до зірок, пам'ятай і про те, що для успіху необхідне уміння розслабитися. Жінки шукають урівноваженого партнера, а зайва діловитість їх нервує. Вони передбачають, і не без підстав, що трудоголік не зможе приділяти сім'ї досить часу, що рано чи пізно робота поглине його з головою і він позбавить себе і свою сім'ю простих людських радощів. Отже все добре в міру. Не давай їй приводу запідозрити, що ти в рабстві в свого бізнесу, - дозволь собі бути інколи вільним, незалежним і задоволеним життям. Як думаєш, чого хочуть жінки більше - здорового і життєрадісного чоловіка або іпмотента, що спрацьовує?

Скромність.

Прикрашає людину. Звичайно, від павиного методу зваблювання нікуди не подітися, і варто навчитися бути ефектним. Але будь-який перегин - і весь ефект нанівець. Жінки, як правило, прекрасно відрізняють фальшиву браваду від прояві дійсного блиску або самоповаги. Перебільшення власної сили, владі, значущості або сексуальності - вірний знак низького статусу. А жінки хочуть високий ранг від свого супутника! Отже негайно зніми цей перстень з печаткою. Не розповідай їй, як ти в свій час переспав зі всіма однокурсницями. Не намагайся бути тим, ким ти насправді не є.

Талант.

В кожного з нас є свої таланти, що відрізняють нас від інших. Це може бути уміння прекрасно кататися на гірських лижах. Або здатність змайструвати дивну шпаківню. Або талант до показу нехитрих фокусів, що так згодився Девіду Копперфілду, коли він спокушав Клаудію Шиффер. Обставивши всіх суперників на якому або терен, ти продемонструєш здібність до лідерства - важливу складову того, чого хочуть жінки, - високого статусу. Отже тарайся продемонструвати свій унікальний талант у дії, а не лише на словах. Чим розписувати свої кулінарні здібності, краще нагодуй її вечерею. (Лише не починай в терміновому порядку збивати шпаківню в її спальні.)

Чутливість.

Деяка уразливість, проявлена час від часу, не лише не нанесе утрату твоєму статусу, але і зміцнить її. У привабливому, з точки зору жінки, чоловічому характері є так звана андрогенність - сплав чоловічий і жіночий. Це, перш за все, означає здібність до співчуття і розуміння, ніжності і турботи. Жінки вважають привабливими інтелігентних і порядних чоловіків. Проте вищезазначені якості обов'язково повинні поєднуватися з деякою твердістю і надійністю у фінансових питаннях - тим, що жінки називають "з ним як за кам'яною стіною". Тобто чутливість у жодному випадку не повинна означати безпорадність. Отже визнавай свої помилки, коли не має рацію. Не соромся попросити ради. Якщо тобі сумно або образливо, скажи про це. Але не змальовуй безпорадність в справах, які тобі просто небажання робити. І не відступай від обіцяного. Таким тебе хочуть жінки побачити.

Холоднокровність.

Так звані "африканські пристрасті" часто асоціюються з підвищеною сексуальністю. Даремно. Демонстрація неприборканих емоцій швидше злякає жінку, чим збудить. Набагато значиміша якість для твого статусу - стабільність і самовладання - цього хочуть жінки. На підсвідомому рівні ці якості сигналізують про те, що ти зможеш не втратити голову в екстремальних ситуаціях. Існують вправи, що дозволяють в стресовій ситуації не втратити самоконтроль і не піддаватися на різні провокації.

Легкі ревнощі.

Ти з'являєшся на людях з красивою жінкою, і всі мужики тут же починають вивихувати собі шийні хребці в її сторону. Може, ти вдоволений такою увагою, але не варто показувати дійсні відчуття. Краще зробити вигляд, що їх неприкрита заздрість тебе декілька дратує. Для жінки легкі сигнали ревнощів - свідоцтво твоїй прихильності. А божевільні безпричинні ревнощі знижують статус, оскільки говорить про твою невпевненість в собі. Якщо бажаєш, щоб тебе хотіли жінки, уникай прояву злісної агресивності по відношенню до уявних суперників, інакше з уявних вони перетворяться на реальних.

Тактовність.

Прояви сексуальної нестриманості жінка, навіть сама вільнодумна, розцінює як загрозу своїй безпеці. Неосудним самцям, які не розуміють, що на людській мові "ні" означає "ні", жінки не довіряють. А що стосується "швидкоплинної" пригоди, то гра є гра, і в той момент, коли ви з нею разом, краще поводитися так, немов ти маєш намір залишатися в її ніг все життя, що залишилося. Вимоги, які жінка пред'являє до випадкового партнера, не так вже відрізняються від її вимог до постійного. Тому жінка хоче завжди думати, що її одноразовий коханець не проти зав'язати міцніші стосунки. Просто вона йому не дозволяє. Ха-ха-ха. Отже не квапся. Повільно і ніжно. Просувайся лише тоді, коли ти сповна упевнений, що вона не проти. Це дозволить їй розслабитися і підвищить твій статус в її очах. Адже вона не опасатиметься, що все, що тобі від неї потрібно, - це швиденько довести справу до ліжка і втекти.

Гумор.

Жінки хочуть сміятися, їх треба смішити. Насправді, жінки хочуть дотепних і веселих чоловіків. А все тому, що жартувати і відчувати себе розкуто здатні упевнені в собі люди з високим статусом. Хтось уміє жартувати, хтось не здібний до миттєвої дотепної реакції. Якщо ти не відносишся до останніх - не біда. Навчися відноситися до самого собі без зайвої серйозності, інколи іронізувати над собою, знаходити забавне в різних життєвих ситуаціях. Люди з низьким статусом найчастіше бояться показатися смішними.

Симпатія до дітей.

Чого хочуть жінки ще?.. Чому всі політики раз у раз норовлять прілюдно схопити першого дитяти, що попалося, і поцілувати його в пухку щоку? Та тому, що половина електорату - жінки. А вони багато що готові пробачити чоловікові за любов до дітей. Якщо вона бачить, як ти тетешкаєшься з дитям або без роздратування готовий відповідати на його питання, то вона не просто оцінює тебе як потенційного папу. Якщо ти дбайливий до дітей, значить, ти взагалі дбайлива людина. А значить, і вона може на тебе покластися.

Трохи слави.

Вірна дорога завоювати жінку - це стати знаменитим. Слава - найзриміше свідоцтво твого статусу. Поки ти ще не отримав Нобелівську премію, спробуй стати "широко відомим у вузьких кругах". Жінці, яка йде поряд з тобою, приємно навіть те, що з тобою вітаються сусіди по будинку. Не упускай можливості розширити круг своїх знайомств. Будь-яка людина може стати якщо не знаменитим, то хоч би незамінним для безлічі людей. А жінки хочуть бути частиною життя "знаменитості".

Категорія: Мои статьи | Додав: admin (30.04.2009)
Переглядів: 1531 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Гра
Онлайн Плеер
Калькулятор ОнЛайн
Перекладач ОнЛайн

Переводчик онлайн
с на
Форма входа
Поиск
Наш опрос
Ваша улюблена кава:
Всього відповідей: 495
Друзья сайта
  • Життя та цікаві факти ЖИЗНЬ и ХАК

  • Кулінарні рецепти
  • Афери і Фокуси

  • Copyright MyCorp © 2019Безкоштовний хостинг uCoz